Předporodní kurz víkendový

           

 17. + 18.2. 2024   

9.00-15.00

Víkendový předporodní kurz s porodní asistentkou Kamilou Pětvalskou nabízí celostní přístup k těhotenství, porodu a kojení, jehož cílem je pomoci zvýšit vaši sebedůvěru a sebevědomí tím, že vás fyzicky, citově a duševně připraví na den narození vašeho děťátka a první týdny rodičovství.

Předporodní kurz s přesahem, který neklouže po povrchu a jde do hloubky emocí, které máme v souvislosti s porodem, který je z velké části v hlavě. 

Seznámíte se s tradičními a vyživujícími způsoby péče o těhotnou a rodící ženu při současném využití vědeckých poznatků.

Prožitková předporodní příprava s cvičením a masážemi vám budou dobrým pomocníkem při intenzivních fázích porodu a podpoří vytváření přirozených vazeb a milujícího vztahu k dětem v prvních měsících po porodu a letech jejich života.


Seznamováním s bio psychosociálními aspekty porodu,  mechanikou pánve a praktickými cvičeními pomáháme pochopit, jak jsou porod a kojení s citlivou podporou přirozené.

Zrození - slavnostní a posilující zážitek pro celou rodinu.Co se Vám vybaví, když se řekne porod?

Zajímá Vás jak funguje mysl a tělo během těhotenství, porodu a kojení? 

Víte co Vám dělá dobře a jaký jste typ "rodičky"? 
Kromě informací o těhotenství, porodu a kojení se obklopíme:

 Fyzickou a psychickou výživou v těhotenství aneb jíme pro dva, čím žívíme své tělo a mysl
🌸 praktickými cviky a úlevovými pozicemi
🌸 pečujícími rituály v těhotenství
🌸 rozvíjením pozitivních vnitřních obrazů porodu
🌸 prohlubování komunikace s partnerem a miminkem
🌸 laděním dechu k porodu
🌸 objevováním zdrojů síly k rozlousknutí své porodní cesty
🌸 rebozo zavinováním a masážemi
🌸 mícháním olejů a bylinek
🌸 praktickou přípravou na kojení a péči o miminko

Víkendový kurz je určen pro 5 párů, probíhá ve studiu v centru Ostravy, během setkání můžete využít rebozo, gymbally, polštáře.

Dle vlastního výběru si namícháte směs pro mazání v těhotenství či rození děťátka. Pomocí rostlinných a vonných olejů můžeme opečovat maminku, jak psychiku, dýchání, tak svaly, rozvolňující se vazy, unavené nohy či otoky. Podíváme se na oblíbené masážní tempo nastávajících maminek, které hmaty jim dělají nejlépe. Maminka si může olejem mazat své bříško a děťátko v něm a ladit se tak na masáž a dotyky miminka po narození.

Ukážeme si, jak omotat svá záda a bříško šátkem určeným k opečování a šetřit tak citlivou energii pánevního dna a ledvin v tomto mateřském období.

Cena předporodního kurzu činí 3900 Kč za ženu s doprovodem. V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, pití, občerstvení a namíchání 50ml masážní směsi pro těhotenství a porod.

Využijte příspěvků 500- 4000 Kč od své zdravotní pojišťovny na těhotenské cvičení a předporodní kurzyu se informujte na její pobočce či webových stránkách.