Kurz masáže miminek a aromaterapie

rozvoj blízkosti a péče voňavými dotyky

pátky  19.+ 26. 1. 2024  09.30 - 11.00

 

Jsem tvé děťátko, prosím dotýkej se mě, houpej mě, 
tiskni se ke mě tváří, očichávej mě.
                                               Dotek a kontakt vyživuje mé tělo i duši.


Přijďte načerpat informace o blahodárných účincích a technice babymasáží pro celou rodinu, užijte si s děťátkem chvíle plné doteků a vůní. Během dvou lekcí se naučíte kojeneckou masáž od hlavy až k patě včetně základů aromaterapie a doma pak můžete pokračovat v láskyplném doteku dle potřeb děťátka a rodiny. Těhotné ženy si vyzkouší imaginární masáž děťátka v bříšku a hmaty na panence. Na závěr setkání si namícháte voňavou směs pro domácí použití na děťátko, těhotné ženy se mohou touto voňavou směsí harmonizovat k porodu. 

1. lekce

význam doteku, základní informace o masážích, účinky jednotlivých tahů, polohy při masírování dle věku děťátka, základy aromaterapie v péči o miminko a batole, základní rostlinné a éterické oleje, nácvik masáže dolních končetin, bříška a hrudníku.

2. lekce

aroma lékárnička v těhotenství a pro miminko, prevence a léčba nemocí u dětí pomocí vonných esencí, reflexní terapie v kombinaci s vonnými oleji, míchání vonných směsí pro domácí použití, nácvik masáže horních končetin, obličeje a zad, motýlí masáže, lokální masáže při dětských trápeních, akupresura pro nejmenší.

Cena: 1200 Kč za 2 lekce

V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, výroba masážní olejové směsi a bylinného balzámu. Voňavým setkáním Vás provede porodní asistentka a aromaterapeutka Kamila Pětvalská.

Sytit dítě svými doteky, je stejně důležité jako starat se o jeho žaludek. Fréderick Leboyer