Masáže 

Objednejte si poukaz na masáž v našem centru jako dárek,

 ze kterého budou mít vaše ženy, přítelkyně nebo kamarádky radost a potěšení.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

90 min masáž 1500,-Kč.

Pravidelná masáž podporuje zdravý průběh těhotenství a vnímání těla v jiném stavu. Těhotenská masáž uvolňuje křížovou kost a kyčle, napětí děložních vazů, prohýbání se v bedrech, únavu nohou a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy prostřednictvím závěrečné masáže šíje, hlavy a obličeje.

Hloubka masáže a masírované části těla odpovídají potřebám a pohodlí maminky. Maminku s děťátkem podpoříme, jak si užívat blahodárných účinků olejů a bylin doma a namícháme Vám aromatickou směs na míru.

K masáži těhotných používáme rostlinný olej dle výběru ženy (mandle, kokos, meruňka) zvyšující elasticitu kůže, do kterého se přidávají esenciální oleje dle individuálních potřeb ženy. K osvěžení dolních končetin aplikujeme dostředivými hmaty citrusovo cypřišové tonikum, které odvádí únavu z nohou a zmírňuje otoky.

Masáží si mohou ženy užívat od začátku těhotenství, do rostlinného oleje se přidávají vonné esence, po 36. týdnu se mohou přidat ženské bylinné a květové vůně ladící ženu a děťátko ke zrození. Jedná se o celkovou 1,5 hodinovou masáž, lze ji absolvovat po celou dobu těhotenství.


POPORODNÍ MASÁŽ

120 min masáž 1800,-Kč.

Masáž je vhodná také pro maminku s miminkem již narozeným, během masáže může kojit, být v kontaktu s děťátkem, zatímco si užívá blahodárných dotyků. Masáž je celotělní a posiluje obnovení poporodní energie, opečovává pokožku, uvolňuje svalové spasmy. Dlouhé táhlé hmaty opečovávající tělo i mysl ženy, které se přelaďuje na rytmus mateřství.


CELOSTNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

120 min masáž 1800,-Kč.

Celostní olejová masáž určená ženám všech věkových skupin mimo těhotenství. Masáž zahrnuje vstupní konzultaci aktuálního stavu a výběr aromaterapeutické směsi na míru. Opakované dlouhé táhlé hmaty uvolňují únavu a napětí z centra těla přes periferii ven a dostředivé hmaty stimulují lymfatický systém

Součástí masážního rituálu je hloubková masáž břicha se zábalem.


MASÁŽ BYLINNOU KOULÍ

90 min masáž 1600,-Kč

Celo tělní olejová masáž, během které je pokožka prohřívána bylinnými měšci.


MEXICKÁ REBOZO MASÁŽ

75 min masáž 1300,- Kč

  • Masáž Rebozo pochází z Mexika a po generace se používá k tomu, aby těhotným ženám pomohla uvolnit se, najít vnitřní klid, soustředit se na své tělo a nenarozené děťátko a předcházet rizikům komplikací během porodu.
  • Mexická rebozo masáž - houpavá masáž pomocí mexických rebozo šátků - probíhá v lehu, na boku, v kleku i ve stoje. Tato uvolňující masáž probíhá přes oblečení a ovinováním a pohybem šátků na kůži se uvolňují svaly, klouby, fascie a centrální nervová soustava. Tento způsob ošetření je také velmi vhodný pro ženy, které mají miminko v poloze koncem pánevním či zadním postavení.
  • Jednoduchá, jemná a přesto vysoce účinná masáž, která zmírňuje bolesti a napětí v zádech, zvyšuje celkovou pohodu a usnadňuje hladší zážitek z porodu.

OBKLADY A ZÁBALY

Fyzikální působení a vstřebávání rostlinných obsahových látek přispívají k opečování těla také skrze dotyky, pozornost, vůni a teplo.

Horké nebo teplé zábaly přivádějí do těla pasivně a lokálně teplo. Uklidňují, podporují prokrvení a uvolňují spasmy. Zrychlují odvod lymfy a postižené části těla a zlepšují její okysličení.

Chladivé zábaly povzbuzují krevní oběh a látkovou výměnu. Dochází k zúžení a následně rozšíření cév a uvolnění svalů.

  • - zábaly jílové
  • - šípkový výživný zábal
  • - kurkumová pasta
  • - bahno z mrtvého moře


Rezervace na tel. 605171782.

Maminky masíruje porodní asistentka a odborná aromaterapeutka Kamila Pětvalská,

absolventka Institutu aromaterapie v Praze v roce 2006

se závěrečnou prací

Aromaterapie v péči o ženu během těhotenství,

porodu a šestinedělí

https://aromaterapie.cz/

Rezervace na tel. 605171782. 

Maminky masíruje porodní asistentka  a odborná aromaterapeutka Kamila Pětvalská,

absolventka Institutu aromaterapie v Praze v roce 2006 se závěrečnou prací

Aromaterapie v péči o ženu během těhotenství, 

porodu a šestinedělí 

https://aromaterapie.cz/