Těhotenská masáž ( poporodní)

Objednejte si poukaz na masáž v našem centru jako dárek, ze kterého budou mít vaše ženy, přítelkyně nebo kamarádky radost a potěšení. Letní masáže jsou ovoněny osvěžujícími citrusy, ochlazující mátou a uvolňující levandulí. 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

90 min masáž 1100,-Kč.

Pravidelná masáž podporuje zdravý průběh těhotenství a vnímání těla v jiném stavu. Těhotenská masáž uvolňuje křížovou kost a kyčle, napětí děložních vazů, prohýbání se v bedrech, únavu nohou a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy prostřednictvím závěrečné masáže šíje, hlavy a obličeje. 

Hloubka masáže a masírované části těla odpovídají potřebám a pohodlí maminky. Maminku s děťátkem podpoříme, jak si užívat blahodárných účinků olejů a bylin doma a namícháme Vám aromatickou směs na míru.

K masáži těhotných používáme rostlinný olej dle výběru ženy (mandle, kokos, meruňka) zvyšující elasticitu kůže, do kterého se přidávají esenciální oleje dle individuálních potřeb ženy. K osvěžení dolních končetin aplikujeme dostředivými hmaty citrusovo cypřišové tonikum, které odvádí únavu z nohou a zmírňuje otoky.

Masáží si mohou ženy užívat od začátku těhotenství, do rostlinného oleje se přidávají vonné esence, po 36. týdne se mohou přidat ženské bylinné a květové vůně ladící ženu a děťátko ke zrození. Jedná se o celkovou 1,5 hodinovou masáž, lze ji absolvovat po celou dobu těhotenství.

POPORODNÍ MASÁŽ

120 min masáž 1300,-Kč.

Masáž je vhodná také pro maminku s miminkem již narozeným, během masáže může kojit, být v kontaktu s děťátkem, zatímco si užívá blahodárných dotyků. Masáž je celotělní a posiluje obnovení poporodní energie, opečovává pokožku, uvolňuje svalové spasmy. Dlouhé táhlé hmaty opečovávající tělo i mysl ženy, které se přelaďuje na rytmus mateřství.

CELOSTNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

120 min masáž 1300,-Kč.

Celostní olejová masáž určená ženám všech věkových skupin mimo těhotenství. Součástí masážního rituálnu je hloubková masáž břicha se zábalem.


MASÁŽ BYLINNOU KOULÍ

  90 min masáž 1500,-Kč 

Masáže tradičními bylinnými koulemi a olejem.


REBOZO MASÁŽ

60 min masáž 800 Kč

Kolébavá a protahovací masáž mexickým rebozo šátkem.


MASÁŽE PRO ŽENY

120 min masáž 1300 Kč 

-  RŮŽOVÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ

- UVOLŇUJÍCÍ ARNIKOVÁ MASÁŽ


Rezervace na tel. 605171782. 

Vzhledem k pohotovostem k porodům změna termínu vyhrazena, děkuji za pochopení.

Maminky masíruje porodní asistentka  a odborná aromaterapeutka Kamila Pětvalská,

absolventka Institutu aromaterapie v Praze v roce 2006

 se závěrečnou prací 

Aromaterapie v péči o ženu během těhotenství, 

porodu a šestinedělí 

https://aromaterapie.cz/