Těhotenská masáž ( poporodní)

olejový masážní rituál pro potěšení těla i duše 


Pravidelná masáž podporuje zdravý průběh těhotenství a vnímání těla v jiném stavu. Těhotenská masáž uvolňuje křížovou kost a kyčle, napětí děložních vazů, prohýbání se v bedrech, únavu nohou a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy prostřednictvím závěrečné masáže šíje, hlavy a obličeje.

Hloubka masáže a masírované části těla odpovídají potřebám a pohodlí maminky. Maminku s děťátkem podpoříme, jak si užívat blahodárných účinků olejů a bylin doma a namícháme Vám aromatickou směs na míru.

K masáži těhotných používáme rostlinný olej dle výběru ženy (mandle, kokos, meruňka) zvyšující elasticitu kůže, do kterého se přidávají esenciální oleje dle individuálních potřeb ženy. K osvěžení dolních končetin aplikujeme dostředivými hmaty citrusovo cypřišové tonikum, které odvádí únavu z nohou a zmírňuje otoky.

Masáží si mohou ženy užívat od začátku těhotenství, do rostlinného oleje se přidávají vonné esence, po 36. týdne se mohou přidat ženské bylinné a květové vůně ladící ženu a děťátko ke zrození. Jedná se o celkovou 1,5 hodinovou masáž, lze ji absolvovat po celou dobu těhotenství.

Masáž je vhodná také pro maminku s miminkem již narozeným, během masáže může kojit, být v kontaktu s děťátkem, zatímco si užívá blahodárných dotyků.

Používáme oleje a vonné esence značek Nobilis Tilia a Rituals.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

  90 min masáž  1100,-Kč.

POPORODNÍ MASÁŽ

120 min masáž 1300,-Kč.

CELOSTNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

120 min masáž 1300,-Kč.

MASÁŽ BYLINNOU KOULÍ

  90 min masáž 1500,-Kč 


Rezervace na tel. 605171782.

Maminky masíruje porodní asistentka  a odborná aromaterapeutka Kamila Pětvalská,

absolventka Institutu aromaterapie v Praze v roce 2006

 se závěrečnou prací 

Aromaterapie v péči o ženu během těhotenství, 

porodu a šestinedělí 

https://aromaterapie.cz/