Aromaterapie pro duly a PA

4 + 5. 5. 2019

9.00 - 18.00

"Přestože aromaterapie již do porodnic malinko pronikla, stále je považována pouze za doprovodný prvek porodu a jejím účinkům není přisuzován velký význam. Kdo však zná principy aromaterapie, ví, na čem jsou založeny její zdánlivě kouzelné účinky.
Mým přáním je, aby porodní asistentky či blízcí doprovázející ženy při porodech dál šířili aromaterapii vstříc péči o těhotné ženy, porodním a poporodním okamžikům. Citlivým rozhovorem , očima a dotekem s ženou v jakékoliv fázi mateřství získáme informace o jejích aktuálních potřebách, přáních, trápeních a můžeme jí na míru nabídnout opečování těla i duše prostřednictvím aromaterapie."Během kurzu se seznámíte s historií a principy působení aromaterapie.
• Získáte znalosti o tom, jak se éterické a rostlinné oleje a vyrábí a jak poznat kvalitní produkty.
• Možnosti aplikace aromaterapie, dávkování a skladování olejů.
• Naučíte se diagnostický rozhovor a základy diagnostiky z obličeje a jazyka.
• Jak můžete ženu pomocí aromaterapie opečovat během těhotenství - naučíte se míchat porodní asistentkou osvědčené vonné směsi pro fyzické a duševní neduhy v těhotenství.
• Jak připravit ženu pomocí aromaterapie k porodu a podpořit porodní chvíle prostřednictvím vonných olejů.
• Aromaterapie pro šestinedělí a kojení - jemná poporodní péče o tělo i duši novopečené maminky a miminka. 


Detaily:
Online přihláška: https://goo.gl/forms/LaoEZHSowvQI2uGO2


Sobota 9.00 - 18.00
Neděle 9.00 - 16.00
Cena 3900 Kč, v ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, éterické a rostlinné oleje pro míchání směsí. 


Prostory jsou "baby friendly" a je proto možné s sebou vzít děti. Starší děti, které nevydrží celou dobu na kurzu a pobyt s námi by si neužily, mohou být s tatínkem, babičkou atd. v zařízené herničce, která je součástí Centra Lotos.


Přihlašování: kamila@centrumlotos.net
Lektorka: Bc. Kamila Pětvalská, komunitní porodní asistentka a odborná aromaterapeutka
"Vystudovala jsem v roce 2006-2007 na Institutu aromaterapie v Praze, který jsem dokončila závěrečnou prací Aromaterapie během těhotenství, porodu a šestinedělí. V rámci studia jsem se zaměřila u těhotných žen a maminek po porodu také na diagnostiku dle čínské medicíny - z jazyka a obličeje. Aromaterapie se stala součástí mého života a citlivým pomocníkem během péče o těhotnou a rodící ženu."